ГоловнаНовиниДезінфікуючий засіб для поверхонь при коронавірусі

Дезінфікуючий засіб для поверхонь при коронавірусі

У лінійці біо бризів з'явився новий продукт - БІО БРИЗ для поверхонь - універсальний дезінфікуючий засіб для поверхонь при коронавірусі, інших вірусах грипу, гепатитів, ВІЛ / СНІДу, поліомієліту, кишкових і крапельних бактеріальних інфекцій, грампозитивних і грамнегативних мікроорганізмів, включаючи мікобактерії і збудника туберкульозу.

Біо бриз в варіанті дезинфікуючого засобу для поверхонь при коронавірусі і інших інфекціях випускається у вигляді концентрованого розчину, і використовується у вигляді спрею або протирання ганчір'ям, змоченим в приготованому розчині. Як правильно приготувати розчин, написано в таблиці до опису препарату.

09.03.2020
Поділитись:
Дезінфікуючий засіб для поверхонь при коронавірусі

З таблиці видно, що на один літр теплої води потрібно 3, 5 або 10 мл концентрату. Концентрація розчину (0,3%, 0,5% і 1%), час експозиції (3, 5, 10 і 20хв.) І температура (18-20 С °, 40-45 С °) води залежать від типів оброблюваних поверхонь і видів мікроорганізмів.

Малі концентрації при розведення дозволяють отримати до 330 літрів готового розчину. Засіб дуже економно у витрачанні, не є небезпечним для людей, сертифіковане в Україні для медичної стоматологічної практики. Співвідношення ціна / якість - краще серед конкурентів.

З успіхом користується не тільки в медустановах, але і вдома, в офісах, в громадських місцях (спортзали, тату салони, косметологічні кабінети, кафе, ресторани, транспорт і т.д.). У домашніх умовах даний продукт використовується особливо часто, якщо є маленькі діти або домашні тварини.

Крім біо бризу, для дезінфекції поверхонь при коронавірусі можна також використовувати серветки зі спиртом або безспиртовим.

Дезінфікуючий засіб для поверхонь при коронавірусі БІО БРИЗ для поверхонь можна купити за мінімальною ціною в нашому інтернет-магазині.

Якщо ви бажаєте отримувати цікаву інформацію про новини, акції та подарункам, пройдіть реєстрацію, будь ласка
Завантажувати файли можуть тільки зареєстровані користувачі. Будь ласка, зареєструйтеся або увійдіть на сайт під своїм акаунтом