ГоловнаСтаттіЗасіб для дезінфекції інструментів.

Засіб для дезінфекції інструментів.

Весь інструментарій, який застосовується в медицині стоматології, ветеринарії, косметології та ін. галузях, потребує регулярного очищення і дезінфекції. Тому в арсеналі персоналу, який несе відповідальність за процес дезобробки, має бути універсальний якісний засіб для дезінфекції інструментів (рідина, розчин, концентрат).

Активність дезінфіктантов щодо мікроорганізмів залежить від ряду факторів і завжди залишається відповідальністю фахівця, тому що умови використання навіть в одному і тому ж робочому просторі можуть бути різні під дією різних факторів:

03.10.2019
Поділитись:
Засіб для дезінфекції інструментів.

• кімнатна температура,

• втома дезраствора,

• різні форми і матеріали ручної дезінфекції.

Усвідомлення цих факторів повинно привести до кращого використання процесів дезінфекції та підготовки інструментів до дезінфекції.

При використанні ідентичних умов випробувань деззасобу для стоматології ezmedix bio breeze, експеримент продемонстрував, що для знищення 10 спор B. atrophaeus знадобилося 30 хвилин, а для знищення 100 000 Bacillus atrophaeus - 3 години. Цей досвід підтверджує необхідність ретельного очищення стоматологічних інструментів перед дезінфекцією, ПСО і стерилізацією.

Зменшення кількості мікроорганізмів, які повинні бути інактивовані за допомогою ретельного очищення, збільшує запас міцності при використанні дезінфіктанта від ezmedix відповідно до маркування і скорочує час впливу, необхідного для знищення всього мікробного навантаження.

Дослідження також показало, що клітини, які сформувалися в біоплівки важче інактивувати, ніж монодисперсні клітини. Це може зовні виглядати як стійке двогодинне забруднення.

Рідина для дезінфекції інструментів від ezmedix володіє різними здібностями і може бути використана в різних випадках як для процесу миття інструментарію, так і як засіб для знезараження.

Дез засоби в стоматології розраховані на складність стоматологічного інструменту, який складається з різних матеріалів, і може створювати певні труднощі в митті інструменту, дезінфекції та стерилізації. Тому, переваги повинні віддаватися інструментарію, який адаптований до розбирання і не містить повітряні кишені або інші зачепи до забруднення, тому що все це впливає на час і технічні можливості дезінфекції та стерилізації.

Для очищення інструменту зазвичай використовується миючий дезрозчин для замочування інструменту з нейтральним або майже нейтральним pH. Такі розчини зазвичай забезпечують кращу можливість сумісності матеріалів і добре видалення забруднень.

Сучасні засоби для дезінфекції іструментарію містять ферменти, що забезпечують активність в видаленні органічного матеріалу. Ферменти в цих препаратах впливають на білки, які складають більшу частину забруднень (наприклад, кров, біоматеріал).

Чистячі розчини, які містять ліпази і амілази, найбільш активні в підготовці до процесу дезінфекції стоматінструментів. Ферментні засоби для чищення не є дезінфікуючими засобами, а білкові ферменти можуть бути інактивовані герміцидами. Тому, рідина для дезінфекції інструментів повинна містити і інші активні речовини здатні в короткий час експозиції підготувати інструмент до стерилізації.

Мікроорганізми сильно розрізняються по своїй стійкості до хімічних дезінфіктантів і до процесів дезінфекції. Механізми внутрішньої стійкості мікроорганізмів до дезінфікуючих засобів різні, наприклад

1. спори стійкі до дезінфікуючих препаратів, тому що оболонка спори і кора діють як бар'єр,

2. мікобактерії мають воскову клітинну стінку, яка перешкоджає проникненню деззасобу,

3. грамнегативні бактерії мають зовнішнью мембрану, яка служить бар'єром для поглинання дезінфікуючих засобів.

У всіх стратегіях дезінфекції мається на увазі, що найбільш стійка мікробна субпопуляція або біоплівка контролює час стерилізації або дезінфекції. Тобто для знищення найбільш стійких типів мікроорганізмів (тобто бактеріальних спор) необхідно використовувати

- час впливу,

- концентрацію деззасобу,

- метод його використання,

необхідні для досягнення повного знищення мікроорганізмів. При цьому, повну інформацію по наявності або відсутності мікробних біоплівок або окремих вірусів може підтвердити тільки випробування на змив в даній конкретній зоні (ezmedix надаємо послугу: мікробіологічне дослідження змивів в системі подачі води DUWLs).

Пропорції розведення «BIO BREEZE-HF» дозволяють заявити, що на ринку на сьогоднішній день цей продукт з найбільш доступною ціною (серед цін на якісні дезконцентрати виробництва Canada, France, USA). Одного літра даного засобу досить для того, щоб приготувати 200 літрів (330 л для миття) готового дезінфікуючого розчину, час експозиції 5-10 хв.

У зв'язку з відмінними характеристиками і найкращим співвідношенням ціна / якість препарат «BIO BREEZE-HF», який спочатку розроблявся виключно для стоматології, вийшов за межі стоматологічних клінік, і тепер використовується в таких сферах як медицина, ветеринарія, косметологія, харчове виробництво.

Препаратом обробляють не тільки інструментарій, але і посуд, обладнання, приміщення (підлоги, стіни).

• Нейтралізує гриби, бактерії, віруси, прибирає запахи.

• Органічні складові.

• Проведення дезінфекції приміщень можливо в присутності людей і тварин.

• Не потребує змивання.

• Не містить хлор.

• Безпечний для людини.

Концентрат BIO BREEZE-HF зважаючи на його економність раніше випускався в тарі по 1л. На численні прохання споживачів тепер вже є розчин для дезінфекції інструментів 5л, купити його можна також в нашому інтернет-магазині.

Засіб для дезінфекції інструментів не обов'язково має бути тільки у вигляді розчину, крім дезконцентрату ми випускаємо серветки.

Якщо ви бажаєте отримувати цікаву інформацію про новини, акції та подарункам, пройдіть реєстрацію, будь ласка
Завантажувати файли можуть тільки зареєстровані користувачі. Будь ласка, зареєструйтеся або увійдіть на сайт під своїм акаунтом