ГоловнаСтаттіДОСЛІДЖЕННЯ АНТІБАКТЕРІАЛЬНОЇ ДІЇ BE FRESH

ДОСЛІДЖЕННЯ АНТІБАКТЕРІАЛЬНОЇ ДІЇ BE FRESH

ДОСЛІДЖЕННЯ АНТІБАКТЕРІАЛЬНОЇ ДІЇ BE FRESH (звіт №5)

28.12.2019
Поділитись:
ДОСЛІДЖЕННЯ АНТІБАКТЕРІАЛЬНОЇ ДІЇ BE FRESH

Проаналізовано 1 препарат: Be fresh

У розведеннях:

  3 мл препарату на 200 мл води

  6 мл препарату на 200 мл води

10 мл препарату на 200 мл води

При температурі: 18-20С і 45-50С

 

 

Для дослідження в якості тест-культур мікроорганізмів використовували умовно патогенні штами бактерій S. aureus, Candida albicans і Escherichia coli, Pseudomonas aeruginosa, Enterococcus faecalis, Klebsiella pneumoniaee, Staphylococcus epidermidis, Aspergillus niger, Proteus vulgaris, Bacillus subtilis, Clostridium perfringens в концентрації 1 × 109 кл. в 1 мл.

Для оцінки результату використовували пересіви обробленої препаратами бактеріальної суспензії в живильне середовище МПБ з подальшою культивацією в термостаті при 37 ° С протягом 48 годин. Аналіз результатів проводився шляхом вимірювання оптичної щільності суспензії щодо позитивного контролю (живильне середовище МПБ, в якій культивувалися бактерії, не оброблені препаратами) і негативного контролю (стерильна живильне середовище МПБ) на спектрофотометрі "MultiScan EX" при оптичної довжині хвилі λ = 530 nm.

 

Після визначення оптимального розведення і часу експозиції були проведені дослідження на 4 добровольцях різної статі і віку при різних умовах. У добровольців були взяті мазки з порожнини рота (зуби, ясна і слина) до обробки препаратами і відразу після полоскання рота препаратом Be fresh в різних розведеннях. Зразки висівали на поживні середовища МПА (загальне мікробне число), ENDO (коліморфні бактерії), KF STREPROCOCCUS-Agar (стрептококи) і BAIRD-PARKER-Agar (стрептококи) для прямого підрахунку колоній бактерій.

 

Читати повністю

Якщо ви бажаєте отримувати цікаву інформацію про новини, акції та подарункам, пройдіть реєстрацію, будь ласка
Завантажувати файли можуть тільки зареєстровані користувачі. Будь ласка, зареєструйтеся або увійдіть на сайт під своїм акаунтом