ГоловнаСтаттіДеззасоби для інструментів

Деззасоби для інструментів

Деззасоби для інструментів, яки використовують в стоматології, медицині, салонах краси, можуть бути у вигляді розчинів, концентратів, рідин, спреїв, серветок тощо. 

Дезінфекція — це процес, який усуває, інактивує або знищує патогенні мікроорганізми на поверхні до такої міри, що втрачається здатність передавати інфекційні патогенні мікроорганізми при контакті з будь-чим. При цьому поверхня або предмет стають безпечними для обробки, використання чи утилізації.

10.05.2019
Поділитись:
Деззасоби для інструментів

Деззасоби для інструментів і безпека

  

Одним з факторів, який часто не береться до уваги при виборі засобу, є безпека при використанні для співробітників, які щодня піддаються впливу випарів при дезінфекції протягом багатьох років.
 
У деяких випадках небезпека для персоналу може бути більшою від впливу токсичних дезінфікувальних засобів, ніж від будь-яких потенційно інфекційних захворювань.
 
Більш токсичні деззасоби не завжди кращі. Хмара від спрею, наприклад, завжди більша, ніж від рідини. Які критерії відбору засобів для дезінфекції інструменту?
 
Багато асептичних рідин містять органічні розчинники, такі як спирти та/або феноли, які легко випаровуються, що значно впливає на якість повітря всередині приміщень для користувачів і пацієнтів.
   

 

 

При виборі або використанні різних деззасобів дуже важливо враховувати клас їхньої безпеки та створення повітряної хмари від їх використання.
 
Вся продукція EZMEDIX не містить фенолів і альдегідів, а тому безпечна для використання і має сертифікати якості.
  
Спочатку очищуйте.

Очищення повинне передувати всім процесам дезінфекції та стерилізації інструментарію, воно повинне передбачати видалення органічних і неорганічних забруднень.

Багато дезрозчинів не є ефективними очисними засобами та вимагають етапу попереднього очищення, який зазвичай ігнорується, оскільки дезінфікувальний засіб просувається «як для всього». Дуже рідко в одному засобі поєднується очищення та дезінфекція, цим і відрізняється наша продукція: унікальна розробка — серветки для очищення та дезінфекції W1, W2 і W3.
 
Що стосується використання спиртів, таких як дезінфікувальні рідини для поверхні, Організація з безпеки, асептики та профілактики заявляє, що «оскільки спирти погано очищають і швидко випаровуються, вони можуть бути не найкращим вибором для використання на поверхнях навколишнього середовища».
 
Слід враховувати, що в спиртових розчинах повинен бути наявним хімпродукт, який змушує деззасіб працювати довше та ефективніше. Однак він може залишати наліт на використовуваній поверхні. Разом з цим цей наліт створює бар'єр для активізації та захисту від біоплівок. Такий рецепт має W1 EZMEDIX.

Важливо завжди читати етикетку на флаконі з дезрозчином, щоб визначити, чи потрібен окремий очисний продукт. Обов'язково проводьте двоетапну процедуру, незалежно від того, чи використовується один чи два продукти: очисний та дезінфікувальний.
 
Висновок:
 
Деззасоби для інструментів і поверхонь існують у різних варіантах, і тепер ви знаєте, що при виборі в першу чергу варто звернути особливу увагу не тільки на якість, але й на безпеку продукту.
 
Запрошуємо до нашого інтернет-магазину для ознайомлення з продукцією, що створюється на нашому виробництві.

Якщо ви бажаєте отримувати цікаву інформацію про новини, акції та подарункам, пройдіть реєстрацію, будь ласка
Завантажувати файли можуть тільки зареєстровані користувачі. Будь ласка, зареєструйтеся або увійдіть на сайт під своїм акаунтом