ГоловнаСтаттіТри отвори споживання дезінфектанту BIO BREEZE

Три отвори споживання дезінфектанту BIO BREEZE

Почнемо з третього і найбільш безневинного! Безневинного з точки зору комфорту та безпеки. Третій отвір — чаша «плювальниця». Можливо, саме тому до неї й ставляться саме так, відповідно до назви. Але, у більшості клінік в Україні стоматологічне обладнання встановлено у пристосованих приміщеннях. Тільки невелика частина приміщень облаштовані як стоматологічні клініки, де передбачена система каналізації та врахований необхідний кут нахилу системи зливу. У підсумку: в більшості стоматологічних кабінетів цей кут набагато менший, ніж необхідно, хоча він повинен бути не менший ніж 7 (сім) градусів на кожний метр довжини труби або шланга — це підтвердить будь-який сантехнік. Як наслідок, часто в кабінетах, особливо рано вранці, присутній запах біовідходів. Напевно багато хто стикався з таким не дуже приємним явищем.

18.01.2018
Поділитись:
Три отвори споживання дезінфектанту BIO BREEZE

Для нейтралізації цього неприємного запаху часто використовують різні засоби в надії розчинити та перемістити цей «корок» якомога далі в загальну систему каналізації. Як, все ж, уникнути цього постійного виснажливого бою за чисте повітря? Набагато простіше ввести в протокол обслуговування вашого стоматологічного обладнання регулярне використання BIO BREEZE (Біо Бриз) — це засіб для очищення і дезінфекції, який призначений спеціально для обслуговування вузлів аспірації та каналізації.

Відомо, що вакуумній помпі легше працювати в чистій системі. Регулярно застосовуючи «Біо Бриз», у вас є можливість позитивно вплинути на ресурс роботи вашої помпи так, щоб якомога пізніше настав момент необхідності її ремонту або повної заміни.

Отвір другий — шланг забору повітря — або, простіше кажучи, «пилосос». Навіть при зміні одноразового пилососного наконечника в шлангу утворюється пил з дентину зубної кістки. У поєднанні з водою та краплями слини, яка діє як зв'язувальна речовина, в шлангові утворюються перешкоди, які ускладнюють процес засмоктування «відходів виробництва» в пилосос.

І, нарешті, отвір номер один — це шланг слиновідсмоктувача! Він же ж і найважливіший, оскільки передбачає безумовну відповідальність перед пацієнтом, в роті у якого перебуває слиновідсмоктувач. Обробляючи шланг слиновідсмоктувача засобом «BIO BREEZE», ви запобігаєте можливості «роботи» фізичного ефекту «зворотний клапан», чим значно знижуєте ризик інфікування пацієнтів. Цей ефект може виникнути в разі закривання порожнини рота при увімкненій вакуумній помпі коли в момент подальшого відкриття рота вакуум, який за цей час утворився в шлангу (а разом з ним і біомаса), прямує до виходу та вибирає найближчий шлях. А це — порожнина рота пацієнта!

Особлива формула засобу BIO BREEZE дозволяє значно знизити цей ризик!

На додаток, наводимо посилання на англомовні праці в цій галузі та статті з цього питання:

http://www.cdc.gov/oralhealth/infectioncontrol/faq/saliva.htm

http://www.nobackflow.com/Dental-info.htm

Тепер ви це знаєте. Пам'ятайте, що вам довіряють. А значить, це ваша відповідальність!