ГоловнаСтаттіТри отвори споживання дезинфектанта BIO BREEZE

Три отвори споживання дезинфектанта BIO BREEZE

Почнемо з третього - і самого невинного!) Невинне з точки зору комфорту і безпеки. Третє отвір - чаша «плювальниця». Можливо, тому до неї і ставитися можна так, відповідно назві. Але, в більшості клінік на Україні стоматологічне обладнання встановлено у пристосованих приміщеннях. Тільки невелика частина приміщень облаштовані як стоматологічні клініки, де передбачена система каналізації і врахований необхідний кут нахилу системи зливу. У підсумку: в більшості стоматологічних кабінетів цей кут набагато менший, ніж необхідно, хоча він повинен бути не менше 7 (семи) градусів на кожний метр довжини труби або шланга. Підтвердить будь-який сантехнік. Як наслідок, часто в кабінетах, особливо рано вранці, присутній запах біо-відходів. Напевно багато хто стикався з таким не дуже приємним явищем.

18.01.2018
Поділитись:
Три отвори споживання дезинфектанта BIO BREEZE

Для нейтралізації цього неприємного запаху часто використовують різні засоби в надії розчинити і перемістити цю «пробку» подалі в загальну систему каналізації. Як же уникнути цього постійного виснажливого бою за чисте повітря? Набагато простіше ввести в протокол обслуговування вашого стоматологічного обладнання регулярне використання BIO BREEZE (Біо Бриз) - це засіб для очищення і дезінфекції, спеціально призначене для обслуговування вузлів аспірації та каналізації.

Відомо, що вакуумному насосу легше працювати в чистій системі. Регулярно застосовуючи «Біо Бриз», у вас є можливість позитивно вплинути на ресурс служби вашого насоса таким чином, щоб якомога пізніше настав момент необхідності його ремонту або повної заміни.

Отвір друге - шланг забору повітря - або, простіше кажучи, «пилосос». Навіть при зміні одноразового пилососна наконечника в шлангу утворюється пил з дентину зубної кістки. У поєднанні з водою і краплями слини, яка діє як зв'язуючу речовину, в шлангу утворюються перешкоди, які ускладнюють процес засмоктування «відходів виробництва» в пилосос.

І, нарешті, отвір номер один - це шланг слюноотсоса! Воно ж і найважливіше, так як передбачає безумовну відповідальність перед пацієнтом, в роті у якого знаходиться слюноотсос. Обробляючи шланг слюноотсоса засобом «BIO BREEZE», Ви допоможете запобігти можливість «роботи» фізичного ефекту «зворотний клапан», чим значно знижуєте ризик інфікування пацієнтів. Даний ефект може виникнути в разі закривання порожнини рота при включеному вакуумному насосі, коли в момент подальшого відкриття рота вакуум, який за цей час зібрався в шлангу (а разом з ним і біомаса), прагне до виходу і вибирає найближчий шлях. А це порожнину рота пацієнта!

Особлива формула кошти BIO BREEZE, дозволяє значно знизити цей ризик!

На додаток, наводимо посилання на англомовні праці в цій галузі і з даного в даній статті питання:

http://www.cdc.gov/oralhealth/infectioncontrol/faq/saliva.htm

http://www.nobackflow.com/Dental-info.htm

Тепер Ви це знаєте. Пам'ятайте, що Вам довіряють. А значить, це Ваша відповідальність!