ГоловнаСтаттіBIO BREEZE — шлях до безпечного здоров'я!

BIO BREEZE — шлях до безпечного здоров'я!

BIO BREEZE — кому це потрібно: нам чи стоматологу?

Хто з нас замислюється, відвідуючи стоматолога, наскільки безпечне перебування в його кріслі? Виявляється нас чекають приховані загрози та небезпеки, про які ми не маємо навіть найменшої уяви. Йдеться про підготовчі та загальнотерапевтичні процедури. Наведемо один приклад: стоматологи дуже часто застосовують так званий слиновідсмоктувач. Це пристосування дуже зручне як для пацієнта, так і для лікаря.

Під час операції вакуумний слиновідсмоктувач видаляє надлишкову частину вологи з порожнини рота пацієнта в окрему місткість. Шланг слюновідсмоктувача має окремий приєднувальний роз'єм для застосування одноразових насадок. Тут ніби все зрозуміло: одноразова насадка... так в чому ж загроза безпеці? Виявляється, вся справа у вакуумі. Використовуючи негативний тиск, апарат відсмоктує рідину з порожнини рота. Однак часто виникає момент, коли пацієнт мимоволі прикриває рот. У цей час тиск стає позитивним, і вміст трубок рухається у зворотному напрямку. Це дуже важливий момент, тому що накопичений протягом багатьох процедур осад у трубках потрапляє саме у ваш рот. В результаті це може викликати розвиток різних інфекційних захворювань.

18.01.2018
Поділитись:
BIO BREEZE — шлях до безпечного здоров'я!

Що ж робити? Єдиним ефективним способом обробки системи вакуумного слиновідсмоктувача є спеціальний дезінфікувальний засіб Bio Breeze — рідкий концентрований засіб для очищення систем евакуації.

У сукупності — це ефективна комбінація мікроорганізмів Біо Бризу, які завдяки біологічній ферментній обробці утворюють очищувальні агенти. Вони, у свою чергу, миттєво знищують органічні сполуки, які містяться в системах зливу, і дезодорують їх. Розчин Bio Breeze HF заливається в систему зазвичай на ніч, в результаті утворюється тонка плівка, яка є протектором — захисним елементом системи евакуації. Після обробки на систему фіксується синій маркер, який позначає, що ви в безпеці.