ГоловнаСтаттіBIO BREEZE - шлях до безпечного здоров'ю!

BIO BREEZE - шлях до безпечного здоров'ю!

BIO BREEZE - кому це треба: нам чи стоматологу?

Хто з нас замислюється, відвідуючи стоматолога наскільки безпечно перебування в його кріслі? Виявляється нас чекають приховані загрози і небезпеки, про які ми навіть уявити собі не можемо. Йдеться про підготовчих і загальнотерапевтичних процедурах. Наведемо один приклад: стоматологи дуже часто застосовують так званий слюноотсос. Це пристосування дуже зручно як для пацієнта, так і для лікаря.

Вакуумний слюноотсос видаляє надлишкову частину вологи з порожнини рота пацієнта в момент операції в окрему ємність. Шланг слюноотсоса має окремий приєднувальний роз'єм для застосування разових наконечників. У цьому ніби як все зрозуміло: разовий наконечник ... так в чому ж загроза безпеці? Виявляється, вся справа в вакуумі. Використовуючи негативний тиск, апарат відсмоктує рідина з порожнини рота. Однак, часто виникає момент, коли пацієнт мимоволі прикриває рот. У цей час тиск стає позитивним, і вміст трубок потрапляє назад. Це дуже важливий момент, тому що накопичений протягом багатьох процедур осад в трубках потрапляє саме в ваш рот. В результаті це може викликати розвиток різних інфекційних захворювань.

18.01.2018
Поділитись:
BIO BREEZE - шлях до безпечного здоров'ю!

Що ж робити? Єдиним ефективним способом обробки системи вакуумного слюноотсоса є спеціальне дезінфікуючий засіб Bio Breeze. Воно являє собою рідке концентроване засіб для очищення систем евакуації.

У сукупності це ефективна комбінація мікроорганізмів Біо Бризу, які шляхом біологічної ферментної обробки утворюють чистять агенти, які миттєво знищують органічні сполуки, які містяться в системах зливу і дезодорують їх. Розчин Bio Breeze HF заливається в систему зазвичай на ніч, в результаті утворюється тонка плівка, яка є протектором, захисним елементом системи евакуації. Після обробки на систему фіксується синій маркер позначає, що ви в безпеці.