ГоловнаСтаттіВибір профілактичного порошку

Вибір профілактичного порошку

Вибір профілактичного порошку все ще залишається за лікарем-практиком.

Ми ділимося інформацією, з надією, що вона буде для вас корисною.

Мікрофотографії форми частинок не демонструють ніяких ознак твердості. Однак твердість визначає ефективність і безпеку для тканин і пломбувальних матеріалів. Форма частки має відношення до абразивності до тих пір, поки повітряно-полірувальний порошок м'якший, ніж поверхня зубної емалі.

1. Склад будь-якого профілактичного порошку, в першу чергу, відрізняється за степенем обробки зерен цього продукту і за твердістю за Індексом Мооса — це основні фактори. У такому випадку слід знати, що твердість карбонату натрію становить 2,5 за шкалою Мооса. Якщо приділяти увагу твердості емалевого шару природних зубів, то очищення можна зробити менш травматичним. Для порівняння: окис алюмінію для дентального внутрішньоротового очищення становить 9 за шкалою Мооса, а в профілактичних пастах використовують абразивну речовину рівня 6 за шкалою Мооса.

18.01.2018
Поділитись:
Вибір профілактичного порошку

2. Вибір що краще та що зручніше швидше слід віднести до повних властивостей порошку і рекомендацій у випадках використання — вік, стан емалі, стан слизової. Варто врахувати, що карбонат кальцію не розчинний у воді.
Протипоказання: карбонат натрію заборонено використовувати для пацієнтів з хронічними хворобами дихальних шляхів. Також потрібно враховувати наявність очних лінз у пацієнта.

3. Додаткові дослідження показують, що повітряне полірування може впливати рівномірно та гладко у порівнянні з традиційним поліруванням. Практично 100% ендотоксинів і бактерій, які можуть сприяти розростанню фібробластів, можна видалити повітряним способом. Повітряне полірування може видалити під'ясневі бактерії завдяки ефекту Вентурі, який відбувається при потраплянні засобу на поверхню емалі під кутом 90º і також для міжзубних проміжків і бактерій, у тому числі в под'ясневій частині.

Важливим питанням є налаштування системи подачі води та стисненого повітря вашим інженером з обслуговування. Слід регулювати налаштування після зміни кожного виду профілактичного порошку. Так само слід дотримуватися заходів з обслуговування цього інструменту. Після закінчення роботи шляхом продування слід упевнитися у відсутності залишків порошку в робочих каналах. Далі за регламентом обробки інструменту.

Сам фахівець враховує силу викиду робочої суміші та відстань, на якій необхідно надавати процедуру, але також слід враховувати рекомендації виробників. Наконечник сопла повинен перебувати на відстані 3-4 мм до емалі зуба. Варто дотримуватися правил обробки інструменту і можливості наявності необхідної кількості робочих насадок до ручного апарату.

Хто не надає послугу очищення EZ BUFF — є чудова можливість почати надавати таку послугу за помірні кошти!

Хто зробив вибір — хай щастить!

Якщо ви бажаєте отримувати цікаву інформацію про новини, акції та подарункам, пройдіть реєстрацію, будь ласка
Завантажувати файли можуть тільки зареєстровані користувачі. Будь ласка, зареєструйтеся або увійдіть на сайт під своїм акаунтом