ГоловнаСтаттіВибір профілактичного порошку

Вибір профілактичного порошку

Вибір профілактичного порошку і раніше залишається за практикуючим лікарем.

Ми ділимося інформацією, з надією, що вона корисна для вас.

Мікрофотографії форми частинок не дають ніяких ознак твердості. Однак твердість визначає ефективність і безпеку для тканин і пломбувальних матеріалів. Форма частки має відношення до абразивності до тих пір, поки повітро-поліруючий порошок м'якше, ніж поверхня зубної емалі.

1. Склад будь-якого профілактичного порошку в першу чергу відрізняє обробка зерен цього продукту і Твердість за Індексом Мооса - це головні фактори. В такому випадку слід знати, що твердість карбонату натрію становить 2,5 за шкалою Мооса. Приділяючи увагу твердості емалевого шару природних зубів - чистку можна зробити менш травматичною. Для порівняння: окис алюмінію для дентальної внутрішньоротової чистки становить 9 за шкалою Мооса, а в профілактичних пастах абразивну речовину на рівні 6 по шкалі Мооса.

18.01.2018
Поділитись:
Вибір профілактичного порошку

2. Вибір що краще, що зручніше швидше слід віднести до повних властивостями порошку і
показаннями у випадках використання - вік, стан емалі, стан слизової. Варто врахувати, що карбонат кальцію не розчинний у воді.
Протипоказання: карбонат натрію заборонено використовувати з хронічними хворобами дихальних шляхів. Також потрібно враховувати наявність очних лінз у пацієнта.

3. Додаткові дослідження показують, що повітряна полірування може надати рівномірно гладке вплив, у порівнянні з традиційною поліруванням. Практично 100% ендотоксинів і бактерій можуть бути видалені повітряним способом, які можуть сприяти зростанню фібробластів. Повітряна полірування може видалити підясенні бактерії завдяки ефекту Вентурі, який відбувається при попаданні на поверхню емалі під кутом 90 º і також для міжзубних просторів і бактерій. У тому числі в поддесневой частини.

Важливим питанням є налагодження вашим інженером по обслуговуванню системи подачі води і стисненого повітря. Слід регулювати налаштування після зміни кожного виду профілактичного порошку. Так само дотримуватися заходів з обслуговування даного інструменту. Після закінчення роботи шляхом продувки бути впевненим у відсутності залишків порошку в робочих каналах. Далі за регламентом обробки інструменту.

Сам фахівець враховує силу викиду робочої суміші і відстань, при якому необхідно надавати процедуру, але враховувати рекомендації виробників. Наконечник сопла повинен перебувати в 3-4 мм до емалі зуба. Дотримуватися правил обробки інструменту і можливості наявності необхідної кількості робочих насадок до ручного апарату.

Хто не має в своїй пропозиції чистку EZ BUFF - є відмінна можливість почати надавати дану послугу за помірні кошти!

Хто зробив вибір - бажаємо удачі!