ГоловнаСтаттіЕкономічні переваги повітряно-абразивної технології чищення зубів

Економічні переваги повітряно-абразивної технології чищення зубів

Власникам стоматологічних закладів (лікарям, які приймають рішення), які не пропонують такої послуги, як «гігієнічне чищення повітряно-абразивною технікою (хендібластер)», варто подумати про введення такої послуги. Звичайно ж, у неї є як переваги, так і недоліки. Серед незаперечних переваг варто виділити наступні:

1.Широкий діапазон застосування. Такий вид профілактичного чищення може здійснюватися різними лікарями, або ж можна залучити найбільш здібного асистента. Природно, це має відбуватися після спеціального навчання, після визначення гігієнічного індексу.

18.01.2018
Поділитись:
Економічні переваги повітряно-абразивної технології чищення зубів

2. Високий відсоток повторного звернення пацієнтів для отримання такої послуги. Оскільки, в порівнянні з іншими видами профілактичного чищення, повітряне полірування займає небагато часу і досить комфортне, все більше пацієнтів надають перевагу саме такій процедурі.

3. Невисокий ступінь відповідальності, в порівнянні з іншими послугами в розділі хірургія, ортопедія, терапія, звичайно, за умови розуміння і дотримання технології виконання цієї послуги, а також в такому порівнянні з огляду на собівартість години роботи клініки.

4. Швидке навчання фахівців з-поміж працівників клініки.

5. Дану послугу можуть отримувати майже всі первинні пацієнти, за винятком вагомих форм відмови (вагітність, протипоказання, затратність).

Отже, якщо підрахувати кількість ваших пацієнтів за останній рік і припустити, що 70% первинних пацієнтів могли б отримати дану послугу — не складно приблизно оцінити можливий додатковий дохід від впровадження такої послуги.

На що варто звернути увагу при впровадженні в список послуг повітряно-абразивного полірування зубів.

Важливо враховувати, що всі послуги чищення, які можуть надаватися пацієнтам протягом року, здійснюються як мінімум два рази. Тому ваша комунікація з пацієнтами, які у вас проходять обслуговування, повинна бути на високому рівні. Ще багато залежить від «правильного» нагадування. Перш за все, потрібно думати про турботу, а потім про можливість заробітку.

Звичайно ж, ми не закликаємо застосовувати повітряне полірування всім або нав'язливо його використовувати. Просто, дотримуючись правил професійної гігієни, ви можете проявляти додаткову турботу про своїх пацієнтів, надаючи таку послугу, при цьому збільшити відвідуваність своїх пацієнтів.

Щодо витратної частини на обладнання, то, швидше за все, варто спробувати та починати з малого — придбати хендібластер і налаштувати апарат, залучивши свого інженера.

Природно, ви зіткнетеся з такими складнощами:

  1. Хмара пилу при роботі. Тому слід придбати хорошу аспіраційну систему та засоби захисту для пацієнта та персоналу. Варто відзначити, що при роботі з бікарбонатом пилова хмара значно менше шкодить здоров'ю, ніж при роботі з іншими порошками.
  2. Необхідність погодити зі своїм інженером купівлю хендібластера.
  3. Необхідність освоєння нової технології професійного чищення зубів.

Як бачите, переваг у такої послуги значно більше, ніж явних недоліків!

Якщо ви бажаєте отримувати цікаву інформацію про новини, акції та подарункам, пройдіть реєстрацію, будь ласка
Завантажувати файли можуть тільки зареєстровані користувачі. Будь ласка, зареєструйтеся або увійдіть на сайт під своїм акаунтом