ГоловнаСтаттіЕкономічні переваги повітряно-абразивної технології чистки зубів

Економічні переваги повітряно-абразивної технології чистки зубів

Власникам стоматологічних установ (хто приймає рішення лікарям), які не мають в своїй пропозиції такої послуги, як «гігієнічна чистка повітряно - абразивної технікою (хендібластер)», варто звернути увагу на введення даної послуги. Звичайно ж, у неї є як переваги, так і недоліки. Серед незаперечних переваг варто виділити наступні:

1.Шірокій діапазон застосування - даний вид профілактичного чищення може здійснюватися різними лікарями, або ж можна залучити найбільш здатного асистента. Природно, це має відбуватися після спеціального навчання, після визначення гігієнічного індексу.

18.01.2018
Поділитись:
Економічні переваги повітряно-абразивної технології чистки зубів

2. Високий відсоток повторної що пацієнти, хворі для отримання подібної послуги. Оскільки повітряна полірування займає небагато часу і досить комфортна, в порівнянні з іншими видами профілактичної чистки, то все більше пацієнтів віддають свою перевагу саме цій процедурі.

3. Невисокий ступінь відповідальності, в порівнянні з іншими послугами в розділі хірургія, ортопедія, терапія, Звичайно, за умови розуміння і дотримання технології виконання цієї послуги, а також з огляду на в даному порівнянні собівартість години роботи клініки.

4. Швидке навчання фахівців з числа працюючих в клініці.

5. Дану послугу можуть отримувати майже всі первинні пацієнти, за винятком вагомих форм відмови (вагітність, протипоказання, витратність).

Отже, якщо підрахувати кількість ваших пацієнтів за останній рік і припустити, що 70% первинних пацієнтів могли б отримати дану послугу - не складно приблизно оцінити можливий додатковий дохід при впровадженні даної послуги.

На що варто звернути увагу при впровадженні в список послуг повітряно-абразивної полірування зубів

Важливо враховувати, що всі чистки, які можуть бути надані пацієнтам протягом року, здійснюються як мінімум два рази. Тому ваша комунікація з пацієнтами, які у вас проходять обслуговування, повинна бути на високому рівні. Ще багато залежить від «правильного» нагадування. Перш за все, потрібно думати про турботу, а потім про можливість заробітку.

Звичайно ж, ми не закликаємо застосовувати повітряну полірування всім або нав'язливо її використовувати. Просто, дотримуючись правил професійної гігієни, ви можете надавати додаткову турботу про своїх пацієнтів у вигляді даної послуги, при цьому збільшити відвідуваність своїх пацієнтів.

Щодо витратної частини на обладнання, то, швидше за все, варто пробувати і починати з малого - придбати хендібластер і налаштувати апарат із залученням свого інженера.

Природно, ви зіткнетеся з такими складнощами:

  1. Хмара пилу при роботі. Тому слід обзавестися гарною аспіраційної системою і засобами захисту для пацієнта і персоналу. Варто відзначити, що при роботі з бікарбонатом запилена хмара надає значно меншої шкоди для здоров'я, ніж при роботі з іншими порошками.
  2. Необхідність погодити зі своїм інженером купівлі хендібластера.
  3. Необхідність освоєння нової технології професійного чищення зубів.

Як бачите, переваг у даної послуги значно більше, ніж явних недоліків!