ГоловнаСтаттіЯк вибрати серветки для дезінфекції

Як вибрати серветки для дезінфекції

Багато стоматологічних клінік в США припинили використовувати спреї для дезінфекції та перейшли на серветки, оскільки CDC змінив свої рекомендації з дезінфекції та очищення поверхонь. Крім ефективного санітарного призначення ці серветки зручніші та безпечніші у використанні — ви можете використовувати насичену дезінфікувальну серветку для очищення великої площі поверхні.

Ось кілька особливостей, які слід враховувати при виборі дезінфікувальних серветок для вашої практики:
1. Туберкульозна опірність для дезінфікувальних засобів середнього рівня.
2. Реєстрація в уповноваженому органі (МОЗ України) та рекомендації виробника для дезінфікувальних засобів з небезпечними хімічними речовинами (з огляду на клас безпеки).
3. Час експозиції (скільки часу потрібно для знищення мікроорганізмів).
4. Вартість

18.01.2018
Поділитись:
Як вибрати серветки для дезінфекції

Команда EZMEDIX зробила великі кроки, щоб забезпечити продукцію найвищої якості за розумною ціною. Ось деякі з кращих продуктів для дезінфекції поверхонь у нашому каталозі:
- Найефективніший варіант — EZS-WIPE W-1 — професійні спиртові серветки призначені для використання в "полі лікаря". Час експозиції від 1 хвилини. Призначення: скло, пластик, метал
- Найшвидший варіант — BREEZE WIPE W-2 — професійні серветки для дезінфекції твердих поверхонь, лікувального обладнання в стаціонарних умовах на основі четвертинних амонієвих сполук (ЧАС). Час експозиції від 3 хвилин. Призначення: шкіра, вініл, пластик, метал.
- Найбезпечніший варіант — GENI EZ WIPE W-3 — універсальні нетоксичні, швидкі та ефективні серветки для безпечного очищення та дезінфекції делікатних робочих зон з невисоким рівнем дезінфекції.

Для досягнення оптимального очищення та дезінфекції дотримуйтесь інструкції. Неправильне використання може значно знизити ефективність серветок.

*Усі 3 типи серветок мають 4-й клас безпеки продуктів!