ГоловнаСтаттіЯк вибрати серветки для дезінфекції

Як вибрати серветки для дезінфекції

Багато стоматологічні клініки в США припинили використовувати спреї і переключилися на серветки для дезінфекції, оскільки CDC змінив свої рекомендації по дезінфекції та очищення поверхні. Крім їх ефективного санітарного призначення ці серветки більш зручні і безпечні у використанні - ви можете використовувати насичену дезінфікуючу серветку для очищення великої площі поверхні.

Ось кілька особливостей, які слід враховувати при виборі дезінфікуючих серветок для вашої практики:
1. Туберкульозна опірність для дезінфікуючих засобів середнього рівня.
2. Реєстрація в уповноваженому органі (МОЗ України) та рекомендації виробника для дезінфікуючих засобів з небезпечними хімічними речовинами (з огляду на клас безпеки).
3. Час експозиції (скільки часу потрібно для знищення мікроорганізмів).
4. Вартість

18.01.2018
Поділитись:
Як вибрати серветки для дезінфекції

Команда EZMEDIX зробила великі кроки, щоб забезпечити продукцію найвищої якості за розумною ціною. Ось деякі з кращих продуктів для дезінфекції поверхонь в нашому каталозі:
- Найефективніший варіант - EZS-WIPE W-1 - професійні спиртові серветки призначені для використання в "поле лікаря". Час експозиції від 1 хвилини. Призначені: скло, пластик, метал
- Найшвидший варіант - BREEZE WIPE W-2 - професійні серветки для дезінфекції твердих поверхонь, лікувального обладнання в стаціонарних умовах на основі четвертинних амонієвих сполук (ЧАС). Час експозиції від 3 хвилин. Призначені: шкіра, вініл, пластик, метал.
- Найбезпечніший варіант - GENI EZ WIPE W-3 - універсальні нетоксичні, швидкі і ефективні серветки для безпечного очищення та дезінфекції делікатних робочих зон з невисоким рівнем дезінфекції.

Для досягнення оптимальної очищення і дезінфекції коректний. Неправильне використання може значно знизити ефективність серветок.

* Всі 3 типу серветок мають 4-й клас безпеки продуктів!