ГоловнаСтаттіЯк вибрати серветки для дезінфекції

Як вибрати серветки для дезінфекції

Багато стоматологічних клінік в США припинили використовувати спреї для дезінфекції та перейшли на серветки, оскільки CDC змінив свої рекомендації з дезінфекції та очищення поверхонь. Крім ефективного санітарного призначення ці серветки зручніші та безпечніші у використанні — ви можете використовувати насичену дезінфікувальну серветку для очищення великої площі поверхні.

Ось кілька особливостей, які слід враховувати при виборі дезінфікувальних серветок для вашої практики:
1. Туберкульозна опірність для дезінфікувальних засобів середнього рівня.
2. Реєстрація в уповноваженому органі (МОЗ України) та рекомендації виробника для дезінфікувальних засобів з небезпечними хімічними речовинами (з огляду на клас безпеки).
3. Час експозиції (скільки часу потрібно для знищення мікроорганізмів).
4. Вартість

18.01.2018
Поділитись:
Як вибрати серветки для дезінфекції

Команда EZMEDIX зробила великі кроки, щоб забезпечити продукцію найвищої якості за розумною ціною. Ось деякі з кращих продуктів для дезінфекції поверхонь у нашому каталозі:
- Найефективніший варіант — EZS-WIPE W-1 — професійні спиртові серветки призначені для використання в "полі лікаря". Час експозиції від 1 хвилини. Призначення: скло, пластик, метал
- Найшвидший варіант — BREEZE WIPE W-2 — професійні серветки для дезінфекції твердих поверхонь, лікувального обладнання в стаціонарних умовах на основі четвертинних амонієвих сполук (ЧАС). Час експозиції від 3 хвилин. Призначення: шкіра, вініл, пластик, метал.
- Найбезпечніший варіант — GENI EZ WIPE W-3 — універсальні нетоксичні, швидкі та ефективні серветки для безпечного очищення та дезінфекції делікатних робочих зон з невисоким рівнем дезінфекції.

Для досягнення оптимального очищення та дезінфекції дотримуйтесь інструкції. Неправильне використання може значно знизити ефективність серветок.

*Усі 3 типи серветок мають 4-й клас безпеки продуктів!

Якщо ви бажаєте отримувати цікаву інформацію про новини, акції та подарункам, пройдіть реєстрацію, будь ласка
Завантажувати файли можуть тільки зареєстровані користувачі. Будь ласка, зареєструйтеся або увійдіть на сайт під своїм акаунтом