Компанія Ezmedix - Український виробник стоматологічних матеріалів

Коротко
про компанію

У зв'язку з надзвичайної ситуацією COVID 19, і виходом з карантину в звичайний режим роботи, прийнято рішення про забезпечення в першу чергу стоматологічних практик і медичних центрів продуктами безпеки, необхідними для повсякденної практики в надзвичайних ситуаціях, замовлення на продукти дезінфекції будуть оброблятися у відповідності з доступністю, віддаючи пріоритет стоматологічним клинкам і медичним центрам.

EZMEDIX — український виробник якісних і сучасних продуктів для дентальної профілактики (в тому числі, професійної чистки зубів методом AIR FLOW), а також дезінфекції, передстерилізаційної обробки та стерилізації стоматологічного обладнання та інструментарію. Крім того, ми завжди готові провести якісний аналіз зборів води з систем водопостачання і надати докладний звіт і рекомендації. Ми поставляємо нашим партнерам не просто дезінфектанти (ополіскувачі, абразиви), а ВПЕВНЕНІСТЬ У НАШІЙ ПРОДУКЦІЇЇ, під час виробництва якої враховується якість сировини, дотримуються технології виробництва, проводиться тестування ефективності продукції. Ми знову і знову вивчаємо, як наші продукти поводяться в застосуванні на практиці. Це джерело істинного знання і найпотужніша рушійна сила нашої творчості. Цей процес, який ми називаємо супутніми послугами, є частиною нашого бачення «всебічного» партнерства.

Заходи і дослідження:

EZ BUFF стає BP CC 01 (ребрендинг) 05.09.2020 EZ BUFF стає BP CC 01 (ребрендинг) Порошок для профілактичного чищення методом air flow BUFF (сода) довели до досконалості і тепер він стає BP CC 01. Ребрендинг добре знайомого продукту завжди радує. У лінійці BIO PLAQUE CONTROL CLEANER прибуло)) Замовити соду: https://shop.ezmedix.com.ua/product/poroshok-dlya-professionalnoy-shistki-bp-cc-01/ Замовити соду з гліцином: ht Детальніше BE FRESH, 250мл - Новий формат знайомих продуктів 13.08.2020 BE FRESH, 250мл - Новий формат знайомих продуктів Нова більш компактна упаковка для дезінфікуючих ополіскувачів по догляду за порожниною рота BE FRESH. Всі три види ополалісуквачів: загальний, чоловічий і жіночий BE FRESH тепер випускаються в об'ємі 250 мл. Ополіскувач для догляду за порожниною рота з антигрибковой ефективністю, притаманною ефірним оліям. Ополіскувач використов Детальніше Новий формат ополіскувача для порожнини рота 29.07.2020 Новий формат ополіскувача для порожнини рота Вірусна інфекція в порожнині рота - одна з причин гормонального дисбалансу. Існує ряд продуктів харчування, які впливають позитивним або негативним чином на гормональний фон. З урахуванням цього факту, продукт від EZMEDIX - концентрований антисептичний ополіскувач для порожнини рота BE FRESH - зроблений в трьох варіантах: загальний і ще два, які Детальніше