EZMEDIX

Коротко
про компанію

У зв'язку з надзвичайної ситуацією COVID 19, і виходом з карантину в звичайний режим роботи, прийнято рішення про забезпечення в першу чергу стоматологічних практик і медичних центрів продуктами безпеки, необхідними для повсякденної практики в надзвичайних ситуаціях, замовлення на продукти дезінфекції будуть оброблятися у відповідності з доступністю, віддаючи пріоритет стоматологічним клинкам і медичним центрам.

EZMEDIX — український виробник якісних і сучасних продуктів для дентальної профілактики (в тому числі, професійної чистки зубів методом AIR FLOW), а також дезінфекції, передстерилізаційної обробки та стерилізації стоматологічного обладнання та інструментарію. Крім того, ми завжди готові провести якісний аналіз зборів води з систем водопостачання і надати докладний звіт і рекомендації. Ми поставляємо нашим партнерам не просто дезінфектанти (ополіскувачі, абразиви), а ВПЕВНЕНІСТЬ У НАШІЙ ПРОДУКЦІЇЇ, під час виробництва якої враховується якість сировини, дотримуються технології виробництва, проводиться тестування ефективності продукції. Ми знову і знову вивчаємо, як наші продукти поводяться в застосуванні на практиці. Це джерело істинного знання і найпотужніша рушійна сила нашої творчості. Цей процес, який ми називаємо супутніми послугами, є частиною нашого бачення «всебічного» партнерства.

Заходи і дослідження:

BBS (IV tempora) 24.04.2021 BBS (IV tempora) Чекали появи нового продукту? ... Ми впевнені, що чекали! "Чотири сезони" BBS - це концентрований засіб для дезінфекції та стерилізація медичного інструментарію. Особливості даного продукту - рецептура має квартальну зміну процентного вмісту компонентів, що робить засіб резистентним до звикання при його використанні Детальніше Абсолютно НОВИЙ порошок для професійного чищення методом AIR-FLOW 14.04.2021 Абсолютно НОВИЙ порошок для професійного чищення методом AIR-FLOW В нашій лінійки порошків для професійного чищення методом AIR-FLOW з'явився чудовий помічник! Він здатний на: делікатні завдання чищення; видалення біо плівки з поверхні емалі зуба; видалення пігментних плям; має розмір зерна майже в два рази менше, тому не завдає шкоди поверхні емалі - виконуючи свою індивідуальну задачу - Детальніше ADS - розчин для аерозольної дезінфекції поверхонь 15.02.2021 ADS - розчин для аерозольної дезінфекції поверхонь Розчин для аерозольної дезінфекції ADS призначений: - для знезараження виробів медичного призначення, стоматологічних та хірургічних інструментів; стоматологічного приладдя,стоматологічних інструментів (у т.ч. ендодонтичних, обертових, стоматологічних дзеркал та ін.);  - для дезінфекції заражених матеріалів і виробів медичного призн Детальніше