Компанія Ezmedix - Український виробник стоматологічних матеріалів

Коротко
про компанію

У зв'язку з надзвичайної ситуацією COVID 19, і виходом з карантину в звичайний режим роботи, прийнято рішення про забезпечення в першу чергу стоматологічних практик і медичних центрів продуктами безпеки, необхідними для повсякденної практики в надзвичайних ситуаціях, замовлення на продукти дезінфекції будуть оброблятися у відповідності з доступністю, віддаючи пріоритет стоматологічним клинкам і медичним центрам.

EZMEDIX — український виробник якісних і сучасних продуктів для дентальної профілактики (в тому числі, професійної чистки зубів методом AIR FLOW), а також дезінфекції, передстерилізаційної обробки та стерилізації стоматологічного обладнання та інструментарію. Крім того, ми завжди готові провести якісний аналіз зборів води з систем водопостачання і надати докладний звіт і рекомендації. Ми поставляємо нашим партнерам не просто дезінфектанти (ополіскувачі, абразиви), а ВПЕВНЕНІСТЬ У НАШІЙ ПРОДУКЦІЇЇ, під час виробництва якої враховується якість сировини, дотримуються технології виробництва, проводиться тестування ефективності продукції. Ми знову і знову вивчаємо, як наші продукти поводяться в застосуванні на практиці. Це джерело істинного знання і найпотужніша рушійна сила нашої творчості. Цей процес, який ми називаємо супутніми послугами, є частиною нашого бачення «всебічного» партнерства.

Заходи і дослідження:

Новий формат ополіскувача для порожнини рота 29.07.2020 Новий формат ополіскувача для порожнини рота Вірусна інфекція в порожнині рота - одна з причин гормонального дисбалансу. Існує ряд продуктів харчування, які впливають позитивним або негативним чином на гормональний фон. З урахуванням цього факту, продукт від EZMEDIX - концентрований антисептичний ополіскувач для порожнини рота BE FRESH - зроблений в трьох варіантах: загальний і ще два, які Детальніше Постанова №19 МОЗ України від 09.05.2020р 13.05.2020 Постанова №19 МОЗ України від 09.05.2020р Постанова №19 від 09.05.2020 МОЗ України Головного державного санітарного лікаря України  Про затвердження Тимчасових рекомендацій щодо організаціях протиепідемічних заходів при наданні стоматологічної допомоги на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19) Відповідно до статті 40 Закону України « Детальніше Самі вирішуєте, які знижки? Легко! 13.04.2020 Самі вирішуєте, які знижки? Легко! Плюшки і пара слів про головне: Шановні Партнери, добрий день! Маємо на сьогодні: - сировина подорожчала в рази, - складові, що закуповувалися, стало складніше отримати в Україні,  - перебої з поставками і наявністю, - ціни на готову продукцію змушені були підняти. Ми сподіваємося, що після того, як ситуація буде поліпшена, Детальніше