Компанія Ezmedix - Український виробник стоматологічних матеріалів

Коротко
про компанію

У зв'язку з надзвичайної ситуацією COVID 19, і виходом з карантину в звичайний режим роботи, прийнято рішення про забезпечення в першу чергу стоматологічних практик і медичних центрів продуктами безпеки, необхідними для повсякденної практики в надзвичайних ситуаціях, замовлення на продукти дезінфекції будуть оброблятися у відповідності з доступністю, віддаючи пріоритет стоматологічним клинкам і медичним центрам.

EZMEDIX — український виробник якісних і сучасних продуктів для дентальної профілактики (в тому числі, професійної чистки зубів методом AIR FLOW), а також дезінфекції, передстерилізаційної обробки та стерилізації стоматологічного обладнання та інструментарію. Крім того, ми завжди готові провести якісний аналіз зборів води з систем водопостачання і надати докладний звіт і рекомендації. Ми поставляємо нашим партнерам не просто дезінфектанти (ополіскувачі, абразиви), а ВПЕВНЕНІСТЬ У НАШІЙ ПРОДУКЦІЇЇ, під час виробництва якої враховується якість сировини, дотримуються технології виробництва, проводиться тестування ефективності продукції. Ми знову і знову вивчаємо, як наші продукти поводяться в застосуванні на практиці. Це джерело істинного знання і найпотужніша рушійна сила нашої творчості. Цей процес, який ми називаємо супутніми послугами, є частиною нашого бачення «всебічного» партнерства.

Заходи і дослідження:

ENDOMON (ЕНДОМОН) 16.11.2020 ENDOMON (ЕНДОМОН) У нашому арсеналі поповнення! Для холодної - хімічної стерилізації дрібного стоматологічного, медичного інструменту. З метою збереження функціональної доцільності дрібного гострого інструменту. Для тих, хто відчуває потребу у використанні нового або повторно використовуваного ендоінструмента. Замовити ENDOMON тм EZMEDIX можливо тут ht Детальніше EZ BUFF стає BP CC 01 (ребрендинг) 05.09.2020 EZ BUFF стає BP CC 01 (ребрендинг) Порошок для профілактичного чищення методом air flow BUFF (сода) довели до досконалості і тепер він стає BP CC 01. Ребрендинг добре знайомого продукту завжди радує. У лінійці BIO PLAQUE CONTROL CLEANER прибуло)) Замовити соду: https://shop.ezmedix.com.ua/product/poroshok-dlya-professionalnoy-shistki-bp-cc-01/ Замовити соду з гліцином: ht Детальніше BE FRESH, 250мл - Новий формат знайомих продуктів 13.08.2020 BE FRESH, 250мл - Новий формат знайомих продуктів Нова більш компактна упаковка для дезінфікуючих ополіскувачів по догляду за порожниною рота BE FRESH. Всі три види ополалісуквачів: загальний, чоловічий і жіночий BE FRESH тепер випускаються в об'ємі 250 мл. Ополіскувач для догляду за порожниною рота з антигрибковой ефективністю, притаманною ефірним оліям. Ополіскувач використов Детальніше