Компанія Ezmedix - Український виробник стоматологічних матеріалів

Коротко
про компанію

У зв'язку з надзвичайної ситуацією COVID 19, і виходом з карантину в звичайний режим роботи, прийнято рішення про забезпечення в першу чергу стоматологічних практик і медичних центрів продуктами безпеки, необхідними для повсякденної практики в надзвичайних ситуаціях, замовлення на продукти дезінфекції будуть оброблятися у відповідності з доступністю, віддаючи пріоритет стоматологічним клинкам і медичним центрам.

EZMEDIX — український виробник якісних і сучасних продуктів для дентальної профілактики (в тому числі, професійної чистки зубів методом AIR FLOW), а також дезінфекції, передстерилізаційної обробки та стерилізації стоматологічного обладнання та інструментарію. Крім того, ми завжди готові провести якісний аналіз зборів води з систем водопостачання і надати докладний звіт і рекомендації. Ми поставляємо нашим партнерам не просто дезінфектанти (ополіскувачі, абразиви), а ВПЕВНЕНІСТЬ У НАШІЙ ПРОДУКЦІЇЇ, під час виробництва якої враховується якість сировини, дотримуються технології виробництва, проводиться тестування ефективності продукції. Ми знову і знову вивчаємо, як наші продукти поводяться в застосуванні на практиці. Це джерело істинного знання і найпотужніша рушійна сила нашої творчості. Цей процес, який ми називаємо супутніми послугами, є частиною нашого бачення «всебічного» партнерства.

Заходи і дослідження:

ADS - розчин для аерозольної дезінфекції поверхонь 15.02.2021 ADS - розчин для аерозольної дезінфекції поверхонь Розчин для аерозольної дезінфекції ADS призначений: - для знезараження виробів медичного призначення, стоматологічних та хірургічних інструментів; стоматологічного приладдя,стоматологічних інструментів (у т.ч. ендодонтичних, обертових, стоматологічних дзеркал та ін.);  - для дезінфекції заражених матеріалів і виробів медичного призн Детальніше EZ GEL-A у новому вигляді 30.11.2020 EZ GEL-A у новому вигляді Тепер і тільки в такій новій упаковці не потрібно відкрити всю ємність, гель EZ GEL-A став захищеним від зовнішніх факторів потрапляння у внутрь упаковки Замовити EZ GEL-A можливо за посиланням https://shop.ezmedix.com.ua/product/ez-gel-a-izi-gel-a-dlya-mestnoj-anestezii/ Детальніше ENDOMON (ЕНДОМОН) 16.11.2020 ENDOMON (ЕНДОМОН) У нашому арсеналі поповнення! Для холодної - хімічної стерилізації дрібного стоматологічного, медичного інструменту. З метою збереження функціональної доцільності дрібного гострого інструменту. Для тих, хто відчуває потребу у використанні нового або повторно використовуваного ендоінструмента. Замовити ENDOMON тм EZMEDIX можливо тут ht Детальніше